Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  

Search Forums

(Advanced Search)

Forum Statistics
» Members: 7,239
» Latest member: adamagoogleta3282
» Forum threads: 390,088
» Forum posts: 466,017

Full Statistics

Online Users
There are currently 31 online users.
» 6 Member(s) | 25 Guest(s)
Aboymnbog, Arrencrago, MiugaJL, RobDraine, Unsorieirrese, WilliamArpiss

Latest Threads
add comment order viagra
Forum: My Forum
Last Post: WilliamArpiss
21 minutes ago
» Replies: 8,306
» Views: 74,171
Tıbbi Laboratuvar
Forum: My Forum
Last Post: Tanitim
1 hour ago
» Replies: 0
» Views: 0
Bina Yönetiminde Adaletli...
Forum: My Forum
Last Post: Laplace
9 hours ago
» Replies: 0
» Views: 20
Beyaz Şömine
Forum: My Forum
Last Post: PanHerunil
11 hours ago
» Replies: 1
» Views: 6
Renkli Lens , Lens lensba...
Forum: My Forum
Last Post: Laplace
Yesterday, 06:24 PM
» Replies: 0
» Views: 36
Sera klipsi, sera naylonu...
Forum: My Forum
Last Post: Tanitim
Yesterday, 03:22 PM
» Replies: 0
» Views: 43
writing conclusions to pe...
Forum: My Forum
Last Post: Gregoryzes
Yesterday, 10:57 AM
» Replies: 2
» Views: 40
Online poker erfahrungen ...
Forum: My Forum
Last Post: oraguge
Yesterday, 09:20 AM
» Replies: 3
» Views: 5,037
hepbilirim.com Online Bil...
Forum: My Forum
Last Post: Laplace
Yesterday, 08:01 AM
» Replies: 0
» Views: 25
Kanada Dil Okullari ve Fi...
Forum: My Forum
Last Post: Laplace
Yesterday, 07:54 AM
» Replies: 0
» Views: 5

 
  Tıbbi Laboratuvar
Posted by: Tanitim - 1 hour ago - Forum: My Forum - No Replies

Teknoloji geliştikçe ve endüstri devrimleri oldukça yeni sektörler ortaya çıkmaktadır. İşgücüne katılacak olanlar da bu değişimler sırasında yer almak ve hayatlarını sürdürebilmek için bazı becerilere sahip olması gerekmektedir. Önümüzdeki yıllarda en çok rağbet görecek on iş arasında tıbbi teknisyenlik gelmektedir. Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı, Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu çatısı altında, iki yıllık bir ön lisans programı çerçevesinde, laboratuvar teknikerleri yetiştirmektedir. Programın hedefi değişen bu teknolojik süreçte geleceğin önemli mesleklerinden biri olan laboratuvar teknikerlerini gerekli beceri, bilgi ve donanımla yetiştirmektir.
 
Kaynak :https://akeah.saglik.gov.tr/TR,181402/hizmetlerimiz.html
 
Kaynak : http://www.ataturksanatoryumu.gov.tr/con.../biyokimya

Print this item

  Bina Yönetiminde Adaletli ve Güvenilir Kuruluş
Posted by: Laplace - 9 hours ago - Forum: My Forum - No Replies

Adalet Site ve Bina Yönetimi'nin verdiği hizmetler;
1- Geçmişe dönük borçların takibi
2- Binanızda ister iseniz yöneticiniz Adalet Site ve Bina Yönetimi olsun
3- Tahsilat oranımız %100'dür ve kısa zamanda sonuçlandırmaktayız.(bilirsiniz ki avukata dosya sorarsınız 3 veya 6 ayda cevap alırsınız bizim katiplerimiz kısa zamanda çözüm odaklıdır.)
4- Binanıza tam yönetimini seçerek A'dan Z'ye kadar her bir tadilat tamirat işimizden faydalanabilirsiniz.
5- Yönetim şirketi olarak komşuluğu önemsiyoruz ve kötü komşuya yasa gereği çözümlerimiz mevcuttur.
6- İlk ve Tek Playstore/Applestore uygulamamız ile yönetiminiz daha şeffaf ve ilkeli (Bir banka uygulamasından farksız ve her daire sakini veya maliki ödediği paranın detayını ve ödemesini yapabildiği uygulama).
7- Bina içi kalorimetre/elektrik endeks hesaplama vs. gibi sorunların çözümü
8- Faturalarınızı önemsiyoruz ve bizde kasanızda paranız olsun veya olmasın ödemeleriniz otomatik talimat ile ödenir.
9- Ödeme basitliği ile hizmetimiz daha geniş yelpazede nasıl mı.? -binanız içinde kredi kart veya nakit ile ödeme imkanı -şirketimize uğrayarak kredi kart, nakit ödeme imkani -mobil uygulama ile ödeme imkanı - Havale/EFT ile ödeme imkanı -banka içi ödeme imkanı -www.adaletbinayonetimi.com.tr ile şifre ile giriş yaparak ödeme imkanı
10- Bina bilanço, borç dökümü vs. bina içi bilgilendirme.
11- Aylık rutin bina dilek, şikayet, bilgilendirme, borç bildirim vs. gibi durumlar için daire sakinlerine mesaj atma, arama hizmeti
12- Görevli temini veya SGK takibi hizmeti
13- Bina ile ilgili Avukatlık danışmanlık hizmeti
14- Dairelerin alım/satım ile ilgili danışmanlık hizmeti ve birçok hizmeti 9 yıldır verdiğimiz gibi sizlere de vermeye bir telefon kadar yakınız.
Ücretsiz irtibat telefon numaralarımız; 444 7 487 - 05536543200
Whatsapp Danışma Hattı : 05424407487
http://www.adaletbinayonetimi.com.tr

Anahtar Kelimeler : Bina Yönetimi, Bina Yönetim Şirketleri, Site Yönetimi, Kayseri de Bina Yönetimi

Print this item

  Beyaz Şömine
Posted by: Laplace - 11 hours ago - Forum: My Forum - Replies (1)

Şömineler, ısıtma işlevlerinin yanı sıra ev dekorasyonuna olan katkılarıyla ön plana çıkan, oldukça işlevli ürünlerdir. Bu anlamda günümüzde birbirinden şık ve farklı fonksiyonlara sahip şömine modelleri imal edilmektedir. Bu modeller arasından beğenilerinize ve evinize uygun bir seçim yapmanız, ev dekorasyonunuz açısından oldukça önemlidir. Ancak şömine yaptırmaya karar verdikten sonra dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, işinde uzman ve kaliteli ürünler sunan bir firma ile çalışmaktır. Beyaz Şömine; barbekü ve şömine sistemleri konusunda yılların verdiği birikimi, işinde uzman kadrosu ve modern teknik ekipmanları ile müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Siz de hem tarzınıza hem de ihtiyaçlarınıza uygun bir şömine satın almak için beyazsomine.com'da yer alan modelleri inceleyebilir, eviniz için en uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Beyaz Şömine'nin Özel Tasarım Şömine Modelleri ile Evinize Şıklık Katın!
Evlerde hoş bir detay olarak karşımıza çıkan şöminelerin birbirinden kullanışlı ve şık birçok modeli imal edilmektedir. Bu modeller arasında; doğalgazlı, odunlu ve elektrikli şömine modelleri yer almaktadır. Ancak bir şöminenin konumlandırıldığı mekâna gerçek anlamda şıklık katabilmesi için özel olarak tasarlanması büyük önem taşımaktadır. Bu anlamda salonunuzun dekorasyon tarzı ile uyumlu bir şömine yaptırmak için sektöründe öncü bir şömineci olan Beyaz Şömine'yi tercih edebilir, özel tasarım ürünler ile evinize şıklık katabilirsiniz.

Şömineler, genellikle içinde ateş yanan ürünler oldukları için belli kalite standartlarında üretilmelidir. Aksi halde evlere şıklık katmak ve ısıtmak için tercih edilen bu ürünler, tehlikeli bir hal alabilirler. Bu nedenle profesyonel bir firma ile çalışmak büyük önem taşımaktadır. Bu doğrultuda firma tercihinizi Beyaz Şömine yönünde yaparak uzman ellerden kaliteli bir hizmet alma şansı yakalayabilirsiniz.

Köşe şömine, L tipi şömine, U şömine ve elektrikli şömine modelleri ile hizmet sunan Beyaz Şömine, aynı zamanda ömür boyu kullanılabilecek 1. sınıf işçilikte barbekü modelleri de tasarlamaktadır. Siz de beyazsomine.com'da yer alan birbirinden şık ve kullanışlı ürünleri inceleyebilir; beklentilerinize ve aynı zamanda bütçenize uygun özel tasarım bir şömine ya da barbekü yaptırabilirsiniz.

Print this item

  Renkli Lens , Lens lensbak.com
Posted by: Laplace - Yesterday, 06:24 PM - Forum: My Forum - No Replies

Günümüzde insanlar bazen gözleri'nin renklerini değiştirmek isteyebiliyorlar ki günümüzde bu mümkün olan bir şey.Gözlerinizin rengini doğal ve yapmacık gözükmeyecek bir şekilde değiştirmek istiyorsanız ;
Renk Skalası seçimi ,renkli lens çapı,pupila aralığı ve hare özellikleri gibi etkenler hakkında geniş bilgilere sahip olmalısınız.Herhangi bir optik mağazasına gidip lens beğenmeden önce mutlaka bir göz doktoruna gidip gözlerinizin temel eğri ve çap bilgilerini öğrenmek için çeşitli ölçümleri yaptırmalısınız.Renkli lens seçiminde başarılı olabilmeniz için gözünüze uygun formda lens almanız kesinlikle şarttır aksi durumda lensiniz gözünüzde sırıtacaktır.Bir diğer değinmemiz gereken husus ise piyasada ki standart çap denilen lenslerdir bu lensler ile göz sağlığınızı kaybedebilirsiniz.

Sağladığımız ürün ve hizmetlerde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yöneterek, zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi sürdürmektir.

İhtiyacınız olan ürünlere sahip olmak için yapmanız gereken tek şey, Lensbak'ın online alışveriş kolaylığından yararlanarak sipariş vermek.

Lensbak sayfalarında, farklı ödeme koşulları ile 7/24 hızlı ve güvenli online alışveriş yapabilir, satın aldığınız ürünlerin dilediğiniz adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Online mağazanın getirdiği kolaylıklar ile siz de Lensbak'ın sunduğu kalite ve hızlı alışverişi hissedin!
Web Site Adresi: lensbak.com

Print this item

  Sera klipsi, sera naylonu, seracılık
Posted by: Tanitim - Yesterday, 03:22 PM - Forum: My Forum - No Replies

Türkiyenin en cok tercih edilen hizmetlerinden bir tanesi olarak bilinen ve sera klipsi hizmetlerini sunan firmamiz gün geçtikce daha iyi hizmetler sunarak değerli müşterilerin memnuniyetini kazanmaya devam etmektedirler ve bu şekilde daha keyifli bir şekilde hizmetleri sunarak değerli müşterilerine verilmektedir.
[Image: slider_2.png]
Sizde eğerki merak seracılık hakkında merak ettikleriniz var ise profesyonel ekip kadromuz sizlerin bütün sorunlarını ve sorularını itina ile cevaplamaktadirlar ve yardımcı olmaktadirlar. hizmetlerimiz arasında sera naylonu hizmetlerimizde bulunmaktadir. Seralarınızın daha kapsamli korunması için en iyi kalitedeki sera naylonu hizmetlerimizde sizler için sunulmaktadir.
Bununlada bitmeyip uzun yıllarını vermiş tecrübelere dayanarak seracılık sektöründe en iyi şekilde hizmetlerimiz bulunmaktadir. Bir birinden farkli hizmetlerimiz ile birlikte dilemiş olduğunuz bütün herşeyi sitemiz üzerinden kolaylıkla bula bilirsiniz. Daha detayli bilgiler istiyorsanız eğerki hiç durmadan sitemize giriş yapmanız yeterli olacaktır saygılarımızla
 
https://erdenerplastik.com

Print this item

  hepbilirim.com Online Bilgi Yarışması
Posted by: Laplace - Yesterday, 08:01 AM - Forum: My Forum - No Replies

hepbilirim.com Online Bilgi Yarışması Jest Bilişim Ltd. Şti. nin online olarak sunduğu bilgi yarışması sistemidir. Bu bilgi yarışmasında joker ve yarışmadan çekilme haklarınız mevcuttur. Şu an için android ve ios platformlarında mobil uygulaması olmasada tüm mobil ve bilgisayar tarayıcılarından erişim sağlanabilmektedir. Yarışmada puan sistemi bulunmaktadır. Geçtiğiniz her seviye için farklı puanlar verilmektedir ve bilgi yarışması toplam 10 seviyeden oluşmaktadır. Top 15 sistemi sayesinde kullanıcılar birbirleri ile rekabet edebilmektedir.Oyunda iki adet joker bulunmaktadır. Bu jokerlerden birisi "oylama" jokeridir. Oylama jokeri ile bilmediğiniz,zorlandığınız soruları oylamaya sunarak doğru şıkka en yakın cevapları yüzde olarak alırsınız. Diğer bir joker hakkı ise "yarı yarıya" jokeridir. Yarı yarıya jokeri ile dört şıktan yanlış olan iki şık elenmektedir. Bu sayede kullanıcıların daha rahat cevap vermeleri öngörülmüştür. Oyunda takıldığınız,bilmediğiniz,zorlandığınızı anladığınızda "yarışmadan çekil" butonu kullanılarak o seviyeye gelene kadar ki kazandığınız puan hesabınıza aktarılır ve yarışma bitirilir. Yanlış cevap verildiğinde puan alınamaz ve yarışma bitirilir.

Nasıl Oynanır?

Telefon,tablet veya bilgisayarınızın tarayıcısının adres çubuğu bölümüne http://www.hepbilirim.com adresini girerek veya arama motorlarına "hepbilirim bilgi yarışması" yazarak ulaşabilirsiniz. İlk iki seviyeye kadar deneme oyunu oynayabilirsiniz.Diğer seviyelere geçebilmek ve puan kazanabilmek için bilgi yarışmasına üye olmanız veya giriş yapmanız gerekmektedir.

Nasıl Kayıt Olunur?

Siteye giriş yaptıktan sonra mobil tarayıcılarda sol üstte bulunan "menü" kısmından bilgi yarışmasına "kayıt ol" butonuna tıklanır. Burada ilgili alanlar doldurularak kullanıcı sözleşmesi ve oyun politikası kabul edilir ve kayıt olunur. Kayıt olduktan sonra otomatik olarak sisteme giriş yapılır.

Ücretli mi?

Bilgi yarışması'nda kullanıcılardan herhangi bir para talebinde bulunmuyoruz. Sistem tamamen ücretsizdir. Oyunda paket sistemi devreye alınabilir. Bu paket sistemlerini sadece isteyen kullanıcılar alabilecektir. Paket sistemi sayesinde günlük oyun limiti arttırılabilir puan-nakit karşılığı yükseltilebilir.
Top 15 Nedir?

Yarışmada rekabeti arttırmak amacı ile hazırlanan bu sistem tüm kullanıcılar ve siteyi ziyaret edenler tarafından görülmesi için bilgi yarışması sayfasında herkesin görebileceği şekilde konumlandırılmıştır. Bu sayede yarışmaya katılan kullanıcılar orda adını görmek ve göstermek amacı ile birbirleri ile yarışa girmiştir. Top 15 sistemi puan odaklı çalışmaktadır. Puanı yüksek olan kullanıcıları düşük puanlı kullanıcılara göre listelemektedir.

Puanı nakite çeviren kullanıcılar otomatik olarak bu sıralamadan düşerler. Sebebi ise puanı nakite çevirdiğiniz anda sistemdeki puanınız karşılığında nakit hesabınıza geçer ve puan silinir. Doğal olarak puanınız silindiği için puan sistemine göre dizilim gerçekleştiren Top 15 sıralamasından çıkarsınız.

Sıralamaya girmek ve isiminizi herkesin görmesini sağlamak için yarışmalarda ter dökmeniz gerekir..

Print this item

  Kanada Dil Okullari ve Fiyatlari
Posted by: Laplace - Yesterday, 07:54 AM - Forum: My Forum - No Replies

Ülkemizde birçok öğrencinin yurtdışında eğitim hayali Kanada dil okulunda okumak olmaktadır. Ve bu eğitim alırken bu süreçte yurt dışına çıkarlar. Tercih sıralamasına bakıldığımız zaman ise Kanada'nın üst sıralarda olduğu görünür. Kanada dünya sıralamasında üst sıralardadır. Çünkü dünyanın yaşanılabilir aktif olan ilk şehirleri arasındadır Kanada. Yaşam standartlarına bakıldığı güvenli olan şehirleri, yalın bir İngilizce konuşuluyor olması, kaliteli bir şekilde eğitim veriliyor olması tercih sebebi olmasının kanıtıdır.

Kanada Dil okulları sadece İngilizce eğitimi değil Fransızca eğitimi de verilmektedir. Kanada dil eğitimi Kanada'da dil eğitimi için belirli şehirler vardır; bu şehirler arasından Toronto, Victoria, Halifax, Montreal, Calgral gibi şehirler daha çok tercih edilir. Mesela Quebec eyaletine bakıldığında burada iki dil aktif olarak kullanılmaktadır. İngilizce ve Fransızca'dır. Burada eğitim almak isteyen kişiler iki dili öğrenme ve kullanma hakkına sahiptirler. Kanada Dil Okulları Avantajlarının avantajları arasından Kanada dil okulu fiyatları dünyanın dört bir yanında gelen öğrencilere profesyonel bir eğitim sunar. Ders vermekte olan birçok öğretmenler Türkçe bilmektedir.

Eğitim sürecinde sosyalleşmeye de imkân tanıyan okullar, Kanada'nın kültürel ortamına kısa sürede alışmak için fırsat sunar. Kültüre hâkim olan öğrenciler dili ne kadar hızlı öğrenebildiklerini fark edecektir. Kanada dil okulları ile Kanada dil eğitimi alarak sizlere parlak bir gelecek sunacaktır. Sizde kariyerli bir işe sahip olacaksınız. Kariyerinize sağlam adımlar atarken sizlerin her zaman yanındayız.

Print this item

  Yüzme Kursu , Yüzme Kursları , Özel Yüzme Dersi
Posted by: Tanitim - 03-23-2019, 10:20 PM - Forum: My Forum - No Replies

[Image: logo.png]
Bir cok kişinin tercih etmiş olduğu yüzme kursu hizmetlerimizle birlikte dilemiş olduğunuz gibi kesintisiz bir şekilde yüzme kursu öğrene bilirsiniz, Firmamiz güvenilir hocalar tarafından bir cok öğrencilere sunulmuş olduğu gibi dilemiş olduğunuz bütün kursu eğitimlerimiz sayesinde iyicene öğrenme imkanları sağlanmaktadir.
[Image: 310-303-152-p-center_center-FFFFFF.jpg]
Firmamiz uzun yıllardır beri hizmet vermektedir ve yüzme kursları arasında en tecrübeli hocalarımız tarafından eğitimleri verilmektedir. Sizde eğerki bir eğitim almak istiyorsanız ve yüzme kursunda profesyonel bir eğitim almak istiyorsanız en uygun fiyat bütcelerimiz ile birlikte firmamiz sizlere en iyi yüzme kurslarını vermektedirler.
 
Bununlada bitmeyip özel yüzme dersi eğitimlerimizde bulunmaktadir. Her geçen gün bir cok kişinin eğitim almiş olduğu ve bir birinden farkli kampanyalarımız ile birlikte eğitimlerimiz verilmektedir. Uygun bütcelerimiz ile birlikte özel yüzme dersi almak istiyorsanız hiç durmadan sitemize giriş yapmanız yeterlidir saygılarımızla
 
http://www.istanbulyuzmeokulu.com

Print this item

  takipçi satın al , beğeni satın al , instagram takipçi satın al
Posted by: Tanitim - 03-23-2019, 08:42 PM - Forum: My Forum - No Replies

[Image: logo_black.svg]
Profesyonel ekip kadromuz ile birlikte en iyi şekilde takipçi satın almak isteyenler için en uygun fiyat bütcelerimiz ile birlikte kampanyalarımızı sunmaktayizdir. Sunmuş olduğumuz hizmetlerden dolayi değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmetler vermekteyizdir ve bu şekilde daha iyi bir takipçiye sahip ola bilirsiniz.
Sizde eğerki beğeni satın almak istiyorsanız kesinlikle sitemiz tam sizlere göredir. Yapmiş olduğunuz paylaşimlardan dolayi istemiş olduğunuz bütün beğenileri kolaylıkla paylaşimlarinizda göre bilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde beğeni hizmetlerimizde en uygun fiyat bütcelerimiz ile birlikte sunulmaktadir.
[Image: illustration.svg]
Bununlada bitmeyip instagram takipçi satın almak isteyenler içinde kampanyalarımız ile birlikte sunulmaktadir. Takipçilerimizin hepsi organik ve gercek takipçiler olmasından dolayi en cok tercih edilen firmalar arasında yerimizi almaktayizdir. Daha detayli bilgiler veyahut takipçi satın almak istiyorsanız hiç durmadan sitemize giriş yapmanız yeterlidir saygılarımızla
 
panel.sosyalatom.com

Print this item

  Antalya temizlik şirketleri , Antalya ofis temizliği , Antalya apartman temizliği
Posted by: Laplace - 03-23-2019, 08:01 PM - Forum: My Forum - No Replies

Antalya Temizlik Şirketleri Zemin Temizliği

Yaşam alanlarında farklı zemin döşeme malzemelerin cilalanarak parlatılması Antalya temizlik şirketleri uzmanlık alanına girmektedir. İnşaat işlemleri bittikten sonra zeminlerin bütün harç ve boya kalıntılarından temizlenip parlak görünmesi için özel eğitimle sertifika almış personel tarafından kullanılan gelişmiş teknolojiye sahip makinelere ihtiyaç vardır. Şirketimiz elemanları zemin temizleme ve cilalama konusunda gerekli bütün tecrübeye ve eğitime sahiptirler. Zemin temizliği ve cilalama işlemi;

Zemin temizliğine başlamadan önce üzerindeki kalıntılar tamamen temizlenir.
Fırçalama yapılarak kalan boya, harç ve inatçı kirler çözülür.
Vakumlu makinelerle çıkan pislikler alınır.
Zemin döşeme malzemesine uygun olan temizlik ürünleri kullanılarak yer paspaslanır.
Paspaslama işleminin ardından kurulama gerçekleştirilir.
Eskimiş, yıpranmış zeminlerin cilalanması, genel temizlik, durulama ve kurulama olarak aşamalandırılır.
Antalya Apartman Temizliği ile Pırıl Pırıl Binalar

Ortak yaşam alanı olması nedeniyle daha fazla kirlenen binaların temizliği daha büyük önem taşıdığından Antalya Apartman temizliği hizmetlerinden yardım talep edilebilir. İnternet sitemizde vermiş olduğumuz iletişim telefon numaralarından aradığınızda sizinle görüşme yaparak sözleşmeyi imzalarız. Sözleşmelerimiz bir yıllık olup temizlik periyotları bina yöneticisinin tercihine bağlı olarak günlük, haftalık veya aylık olarak gerçekleşir. Ücretlendirme periyotlara göre yapılır.

Daire sakinleri, misafirler gibi devamlı giriş çıkışın yapıldığı apartmanların için toz ve kirlerle kaplanır. Düzenli temizlik yapılmadığında tozlar kalıplaşarak çıkarılması zor kirlere dönüşür. Kullandığımız natürel ürünler ve özel temizlik cihazları ile apartmanlar pırıl pırıl olmaktadır. Şirketimizin özel olarak tercih ettiği ürünler neticesinde yaptığımız temizlik bir sonrakine kadar devam etmektedir.

İş Disiplini İçin Antalya Ofis Temizliği

Dağınık ortamlar insanların dikkatini dağıtarak çalışmasını yavaşlattığından Antalya ofis temizliği, iş disiplini ve verimliliği açısından değerlidir. Bir veya iki sigortası yapılmamış kişilerden yardım almak hem riskli hem de geniş ofislerin temizliği için yetersizdir. Şirketimizi sigortalı ve deneyimli elemanları iş işleyişine engel olmadan temizlik yaparlar. Ortamın devamlı temiz kalması için gün içerisinde belli sayıda eleman görevlendirilir.

Mesai bitiminde ekstra gelen takviye personelle;

Ofislerdeki masaların üzeri evrakların zarar görmemesine özen gösterilerek temizlenir
Zeminler süpürülerek paspaslanır
Mutfakta bulunan dağınıklık toplanıp bulaşıklar yıkanır
Tuvaletler yıkanır, cam ve aynalar silinir.
http://www.antalyaartitemizlik.com

Print this item